شنبه تا چهارشنبه 8:00 الی 16:30
ملاصدرا، شیرازی جنوبی گرمسارشرقی پ38 ط5
به شبکه های اجتماعی ما بپیوندید
صفحه اصلی

چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

سوالات متداول

در این صفحه پرسش های متداول کاربران قرار گرفته است
پرسش‌های متداول
اگر پرسشِ بی‌پاسخی درباره‌ی هر یک از خدمات کارگزاری آتی ساز یا هر یک از موضوعاتی که در این صفحه مشاهده می‌فرمایید، در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید تا متداول‌ترین پرسش‌های مطرح شده از سوی کاربران را به همراه پاسخ‌های آن‌ها مشاهده کنید. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.
روند ثبت نام غیر حضوری
1
ثبت نام در سجام و اخذ کد ده رقمی
2
ثبت نام در سایت غیرحضوری و اخذ نوبت از کارگزاری
3
دریافت نام کاربری و کلمه عبور
4
انجام معاملات
بازار سرمایه
چگونه در کارگزاری آتی ساز بازار افتتاح حساب کنم؟

برای سرمایه‌گذاری در بورس و خرید و فروش سهام از طریق کارگزاری آتی ساز بازار کافی است از طریق لینک دریافت کد بورسی غیر حضوری اطلاعات خود را تکمیل کرده و تمامی مراحل ثبت نام را در مدت زمانی کوتاه و به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

معاملات
تغییر کارگزار ناظر چگونه انجام می شود؟

دارایی سهامداران در هر یک از نمادهای معاملاتی زیرنظر کارگزار خریدار سهم است که به آن کارگزار ناظر گفته می‌شود. سهامداران صرفا از طریق کارگزار ناظر خود در آن نماد معاملاتی می‌توانند دارایی خود را به فروش برسانند. جهت فروش سهمی که کارگزار ناظر آن کارگزاری آتی ساز بازار نیست لازم است کارگزار ناظر آن نماد تغییر داده شود. تغییر کارگزار ناظر از هر یک از دو روش مراجعه حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است:

    غیرحضوری: برای ثبت درخواست تغییر ناظر بایستی به یکی از سامانه های معاملاتی کارگزاری آتی ساز بازار مراجعه نموده و از آنجا توسط گزینه تغییر کارگزار ناظر برای نماد مدنظر خود اقدام به ثبت درخواست کنید.
    حضوری: با همراه داشتن آخرین برگه سهم و اصل کارت ملی و شناسنامه خود به یکی از شعب کارگزاری آتی ساز بازار مراجعه کرده و فرم “درخواست تغییر ناظر” را تکمیل فرمایید. یک روز کاری بعد ناظر سهم تغییر خواهد کرد.

جهت دریافت آخرین برگه سهم خود می توانید به کارگزاری خریدار سهم مراجعه فرمایید.

برگه سهم خود را چگونه دریافت کنم؟

گاهی برای دریافت سود سهم یا موارد دیگر، به برگه سهم خود نیاز پیدا می کنید. در این موارد فقط کافی است با آدرس الکترونیکی saham@atisazbroker.com مکاتبه کنید و در متن ایمیل، نام برگه سهم های درخواستی خود را قید بفرمایید. برگه سهم درخواستی شما ظرف ۲۴ ساعت به آدرس الکترونیکی ثبت شده نزد کارگزار ارسال خواهد شد. (برگه سهم از طریق سامانه سجام نیز قابل دسترسی است.) 

اعتبار
چگونه می‌توان از کارگزاری آتی ساز بازار اعتبار دریافت کرد؟

به منظور برقراری عدالت میان مشتریان ، کارگزاری آتی ساز بازار، بسته‌های اعتباری مشخصی را برای کاربران باشگاه مشتریان طراحی کرده . مشتریان آتی ساز بازار که عضو باشگاه مشتریان باشند می‌توانند بسته‌های اعتباری دلخواه خود در ازای پرداخت امتیاز مربوطه دریافت نمایند. 

اعتبار چیست؟

اعتبار ، وجه نقدی است که کارگزاری برای خرید و فروش سهام در اختیار مشتری قرار می دهد.